Fikri mülkiyet hakları

Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesi münhasır mülkiyetimizdedir ve tüm kaynak kodu, veritabanları, işlevsellik, yazılım, web sitesi tasarımı, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca "İçerik") ve burada yer alan ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ("Markalar") bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilmektedir veya bize lisanslanmıştır ve telif hakkı ve ticari marka yasaları ve diğer çeşitli fikri mülkiyet ve haksız fiil yasaları ile korunmaktadır. haksız rekabet yasaları, yabancı yargı mercileri ve uluslararası sözleşmeler.

Bu web sitesindeki içerik ve işaretler "olduğu gibi" yalnızca bilginiz ve kişisel kullanımınız için sağlanmıştır. Bu kullanım koşullarında açıkça belirtilmedikçe, bu web sitesinin hiçbir bölümü ve hiçbir içeriği veya işareti, önceden yazılı iznimiz olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, toplanamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, gönderilemez, kamuya açık olarak gösterilemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya herhangi bir ticari amaçla başka şekilde kullanılamaz.

Siteyi kullanmaya uygun olduğunuz sürece, Siteye erişmek ve Siteyi kullanmak ve yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için uygun şekilde edindiğiniz İçeriğin herhangi bir bölümünün bir kopyasını indirmek veya yazdırmak için sınırlı bir lisans verilir. Bu web sitesi, içerik ve ticari markalarla ilgili olarak size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutarız.